in

111-latek zdradził sposób na długowieczność. Internauci są mocno zniesmaczeni.

Dexter Kruger to najstarszy żyjący mężczyzna w Australii. Ma 111 lat, co z pewnością w głowach wielu z nas jest po prostu niewiarygodne. Czy ma jakiś konkretny sposób na długowieczność? Jak się okazuje – tak! Postanowił się nim podzielić z całym światem, jednak zdecydowana większość osób jest zniesmaczona jego metodami.

Jak się okazuje, kluczem jest w tym wypadku pewien „przysmak”. Internauci łapią się za głowę. Wątpliwe, że ktokolwiek będzie w stanie skorzystać z tej rady.

Jak długo żyć? Szokujący sposób 111-latka

Dexter Kruger ma 111 lat i uważa, że zna przepis na długowieczność. Z pewnością chciałby go poznać każdy z nas, jednak nie mamy dobrych wiadomości – nie będzie go tak łatwo wcielić w życie!

Emerytowany hodowca bydła 17 maja miał 111. urodziny. Z tej okazji postanowił udzielić wywiadu z domu opieki w Roma w stanie Queensland.

Jak udało mu się dożyć takiego wieku? Sukces zawdzięcza… zjadaniu co tydzień mózgu kurczaka.

„Wiesz, kury mają głowy, a w środku znajdują się mózgi. I to są przepyszne, małe przekąski. Wystarczy tylko jeden kęs” – tłumaczył Dexter Kruger (TVNZ).

Zupełnie inne zdanie na ten temat ma syn mężczyzny. 74-latek twierdzi, że jego ojciec po prostu wiódł proste życie. Obecnie Dexter pisze swoją autobiografię.

„Jego pamięć jest niesamowita jak na 111-latka” – mówi o swoim podopiecznym Melanie Calvert, pielęgniarka z domu opieki (TVNZ).

Do tytułu najstarszego człowieka na świecie trochę Dexterowi brakuje. Obecnie nosi go kobieta, która zmarła w 2002 roku w wieku 114 lat, Christina Cook.

źródło: o2.pl , fot. Youtube/ Dexter Kruger – Australia’s Oldest Man