in

29-letnia gwiazda filmów dla dorosłych wyskoczyła z 22. piętra. W ręku trzymała wiadomość.

Pewna 29-letnia rosyjska gwiazda filmów dla dorosłych i modelka rzuciła się z 22. piętra. Zanim do tego doszło, przyjaciele zaczęli podejrzewać, że z kobietą dzieje się coś złego. Stan psychiczny gwiazdy OnlyFans i Pornhuba był naprawdę zły.

Kristina Lisina została znaleziona pod wieżowcem w Sankt Petersburgu. Jak poinformowali śledczy badający tę sprawę, kobieta miała wypaść z okna na 22. piętrze.

Tragedia w Rosji

Przyjaciele kobiety nie mają wątpliwości co do tego, że gwiazda dawała rozmaite znaki, pod którymi mogło kryć się „ratuj mnie”. W mediach społecznościowych publikowała niepokojące i nie do końca jasne posty, z których wynikało, że ma problem z samotnością i chciałaby założyć własną rodzinę. Doskwierała jej również pandemia i brak możliwości podróżowania. Na jej profilu można było znaleźć teksty takie jak „naucz mnie jak żyć” oraz „związki czy samotność?”.

„Ona po prostu chciała być kochana” – przekazał jeden z informatorów.

Policja poinformowała, że kobieta w chwili śmierci trzymała w dłoni monetę z napisem: „Zawsze w moim sercu”. Chłopak gwiazdy, Rustam M. przekazał wieść o jej śmierci fanom i poprosił o pomoc w opłaceniu pogrzebu.

„Moja dziewczyna Kristina Lisina, znana również jako Kris The Foxx, zmarła” – napisał.

Nie jest jasne, czy kobieta wypadła ze swojego mieszkania, czy raczej nie była jego właścicielką. Rosyjski Komitet Śledczy i policja wciąż badają sprawę. Póki co nie są znane szczegóły.

Pamiętaj!

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji i nie radzisz sobie psychicznie, poproś kogoś o pomoc – zadzwoń na bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie, napisz na czacie lub sprawdź listę miejsc, w których możesz otrzymać pomoc. Kliknij TUTAJ.

Źródło: o2.pl