in

Sceny rodem z kultowego „Rancza”. Internauci biją brawo pomysłowemu Polakowi.

W ostatnim czasie na TikToku pojawiło się nagranie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Pewien polski użytkownik podzielił się czymś, co sprawia, że internauci przecierają oczy ze zdumienia. Możemy na nim zobaczyć, jak mężczyzna wysypuje śmieci przed domem, które należą do jego właściciela, a które zostały wyrzucone w lesie.

Nie ma wątpliwości co do tego, że każdy powinien ponieść konsekwencje swoich życiowych wyborów. W tym wypadku stało się to szybciej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać!

Scena jak z Rancza

Zaśmiecanie lasów to problem, który cały czas rośnie w naszym kraju. Nieodpowiedzialnych ludzi nie brakuje. Każdego dnia znajdują się tacy, którzy traktują las jak wysypisko śmieci, doprowadzając tym samym do skażenia gleby i wód podziemnych, a także powierzchniowych.

Oprócz worków ze zwykłymi śmieciami, leśnicy często znajdują także części samochodów czy urządzeń takich jak mikrofalówki, a także gruz po remontach. Każdego roku Lasy Państwowe na wywóz śmieci z lasów przeznaczają ok. 20 mln zł. Podejrzewa się, że śmieci zebrane w ciągu roku zapełniłyby tysiąc wagonów kolejowych.

Pewien Polak znalazł śmieci w lesie i udało mu się namierzyć osobę, która je wyrzuciła. Uznał, że zapakuje je z powrotem i wysypie przed domem zaśmiecającego. Nagranie z całej akcji zostało opublikowane na TikToku i w momencie przykuło uwagę internautów. Mężczyzna dodał wymowny opis: „Karma wraca”.

Internauci byli zachwyceni pomysłem mężczyzny. Znaleźli się tacy, którym ta scena przypominała jeden z odcinków serialu „Ranczo”. Miała tam miejsce dokładnie taka sama sytuacja.

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej!

@misiek_mx

♬ Fast – Sueco the Child

Źródło: o2.pl