in

Bezdomny pies stracił 2 nogi. Swoją desperacką walką o przetrwanie doprowadził świat do łez.

Wiemy, że zwierzęta są odporne i są w stanie wiele znieść w walce o przetrwanie. Na świecie są miliony bezdomnych psów, które codziennie walczą o pożywienie i schronienie, a wiele z nich jest niepełnosprawnych…

W Chinach na ulicy żyje jest dwunoga suczka, które urodziła szczenięta.

Znana jako Shi Bao nie zawsze była bezdomna. Jej właściciel porzucił ją na stacji kolejowej Kouguan w Datong w prowincji Shanxi. Niestety straciła nogi w wypadku. Prawdopodobnie potrącił ją pociąg.

Shi Bao niedawno urodziła zdrowe, piękne szczenięta. Każdego dnia dwunożna mama prowadzi swoje dzieci wokół stacji kolejowej, podczas, gdy one szukają pożywienia. Bohaterska mama dba o to, aby dzieci zawsze były blisko niej i daleko od niebezpieczeństwa.

Mimo to dwa z czterech szczeniąt nie przetrwało skrajnie ciężkich warunków w jakich żyło.
 
Shi Bao i jej dzieci trafiają w końcu do organizacji ratującej zwierzęta, która zakończyła ich samotne i ciężkie dni na ulicy. Shi Bao udowodniła, że jest godna prawdziwej miłości i szczęśliwego życia.
 

 
Shi Bao znalazła już rodzinę adopcyjną. Jill Robinson, założycielka i dyrektor generalna organizacji Animals Asia, przyjęła Shi Bao jako członka swojej rodziny. Co więcej, dwa ocalałe szczenięta także znalazły kochające domy.
 
„Shi Bao jest wspaniałą matką” – powiedział miejscowy lekarz weterynarii, pan Xue. „Chociaż ostatnie dwoje jej dzieci wciąż są słabe, wszyscy staramy się pomóc im przetrwać i żyć zdrowo i radośnie”.
 
Wierzymy, że Shi Bao i jej dzieci będą wreszcie zdrowe, bezpieczne i kochane.