in

Schudła 6 kg w tydzień: jak to zrobiła?

Odchudzasz się i zastanawiasz jak osiągnąć zauważalne efekty w krótkim czasie? Z pewnością zastanawiasz się, jak robią to inne kobiety, którym udaje się zrzucić zbędne kilogramy. Być może szykujesz się na wielką uroczystość i szukasz odpowiedzi na pytanie, jak szybko schudnąć 6 kg w tydzień. Zobacz jak ona to zrobiła.

Prawdą jest, że każda dieta aby była bezpieczna i skuteczna, wymaga dłuższego stosowania. Niektóre osoby mają większe tendencje do odkładania zbędnej tkanki tłuszczowej. Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele i często problemy z wagą wynikają z chorób i przyjmowanych leków. Długofalowe efekty może zapewnić unikanie węglowodanów.

Sposób dzięki której schudła 6 kg w tydzień

Sposób jedzenia, który zyskuje na coraz większej popularności wśród kobiet jest dieta keto połączona z postem przerywanym. Pozwala ona uzyskać spektakularne efekty dostarczając innego paliwa dla organizmu. Keto dieta na odchudzanie polega na ograniczeniu węglowodanów na rzecz zwiększenia ilości zdrowych tłuszczów w codziennym jadłospisie.

Dieta bez cukru brzmi dość nieprzyjaźnie dla wszystkich miłośników słodyczy. Jest jednak dobra informacja – dieta ketogeniczna pozwala na spożywanie wielu smacznych produktów i wcale nie oznacza rezygnacji z ulubionych potraw, o ile będziesz przestrzegać kilku prostych zasad.

Detoks cukrowy: o co chodzi?

Zasady diety keto są proste, jednak liczenie kalorii wymaga skrupulatności. Podstawą diety jest detoks cukrowy. Polega on na drastycznym ograniczeniu węglowodanów w dziennym spożyciu. Jest to dieta bogatotłuszczowa i ubogowęglowodanowa, która pobudza procesy metaboliczne zbliżone do stanu głodówki. Jednak pomimo tego jest sycąca i pomaga wytworzyć znaczne pokłady energii. Poprawia nastrój i siły witalne. Jeśli w dalszym ciągu zastanawiasz się jak szybko schudnąć 6 kg w tydzień, musisz przyswoić sobie zasady odżywiania keto oraz postu przerywanego i niezwłocznie wcielić je w życie.

Jak szybko schudnąć 6 kg w tydzień?

O ile będziesz przestrzegać udziału poszczególnych grup makroelementów w swoim dziennym jadłospisie i skrupulatnie liczyć kalorie, możesz wciąż jeść produkty, które lubisz. Produktami sztandarowymi w diecie keto są: jajka, tłuste ryby, czerwone mięso, ser, oleje roślinne – w tym olej kokosowy, awokado, orzechy, sery, masło, śmietana i wiele innych.

Zdrowe jadłospisy diety keto, które wspomogą schudnąć 6 kg w tydzień, bez problemu odnajdziesz w sieci, a przygotowanie potraw nie wymaga zdolności kulinarnych.

Dieta keto powinna zawierać 3 grupy makroelementów. Przewiduje ona spożywanie posiłków, w których aż 70 proc. stanowią tłuszcze, a pozostałą część, czyli 30 proc. węglowodany i białko. Ograniczenie węglowodanów w konsekwencji powoduje, iż rzadziej odczuwamy głód. Białko w diecie keto powinno pochodzić z dobrej jakości mięsa. Kluczem każdej diety są produkty dobrej jakości, które zawierają również mikroelementy ważne dla pracy i funkcjonowania narządów wewnętrznych.

Post przerywany wspomaga odchudzanie

Post przerywany w połączeniu z dietą ketogeniczną daje spektakularne keto efekty w krótkim czasie. Początkowo możesz odczuwać lekki dyskomfort spowodowany przestawianiem się procesów metabolicznych na nowe „paliwo”.

Jeżeli zmniejszysz swoje okno żywieniowe, i drastycznie ograniczysz cukier, masz szansę zrzucić zbędne kilogramy, a nawet 6 kg w tydzień.

Kliknij tutaj https://dieta-ketogeniczna.com/najlepsza-dieta-ketogeniczna/ i przekonaj się jak powinna wyglądać dieta dająca takie efekty.

Pamiętaj jednak, by uważnie obserwować swój organizm by mieć pewność, że to odpowiednia dieta dla Ciebie. Nieodpowiednie bilansowanie diety i niedostarczanie organizmowi witamin, może w dłużej perspektywie osłabić Twój organizm i powodować inne choroby lub niepożądane skutki uboczne. Jeżeli chcesz być keto, skonsultuj swój keto jadłospis z lekarzem lub dietetykiem.