in

Putin siedział z tym na kolanach podczas obchodów Dnia Zwycięstwa. Powód może być tylko jeden.

Władimir Putin boryka się z wieloma schorzeniami, które ewidentnie utrudniają mu codzienne życie. W ostatnim czasie głośno zrobiło się na temat tego, że musi zostać poddany operacji na nowotwór. Oprócz tego cierpi na Parkinsona. Czy to już wszystkie choroby polityka? Czy może jest ich więcej?

Podczas obchodów Dnia Zwycięstwa wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół. Prezydent Rosji miał nogi przykryte kocem i ostrożnie wykonywał każdy ruch.

Putin ma się coraz gorzej?

Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć rosyjskiego polityka kurczowo trzymającego się stołu.

Tym razem pojawiły się materiały, na których widać, jak Putin siedzi z nogami przykrytymi kocem i świadomie zdaje się nie wykonywać żadnych gwałtownych ruchów.

Putin przemówił na Placu Czerwonym w Moskwie, jednak oprócz tego w pamięć zapadło także jego zachowanie.

Do zgromadzonych machał on tylko lewą ręką. Kiedy skończył przemawiać, od razu wrócił na swoje miejsce. Pomimo tego, że temperatura wynosiła 9 stopni Celsjusza, nogi miał przykryte kocem i wyglądał na „grubego, spuchniętego i schorowanego”.

„Sam nie jestem medykiem, ale myślę, że​​ Putin cierpi na liczne schorzenia fizyczne – być może z powodu kontuzji sportowych w młodości” – stwierdził były agent KBG Borys Karpiczkow, cytowany przez Daily Mail.

Najczęściej mówi się o tym, że u prezydenta Rosji postępuje choroba Parkinsona. Oprócz tego walczy on z nowotworem i przyjmuje sterydy. To dość realne wyjaśnienie zmian w wyglądzie i zachowaniu polityka.

Źródło: o2.pl