in

Naga kobieta ukryła się na łące. Zagadka tylko dla wyjątkowo spostrzegawczych

Nie ma wątpliwości co do tego, że Jörg Düsterwald jest prawdziwym mistrzem, jeśli chodzi o body painting. Niemiecki artysta podzielił się z nami swoją twórczością zachęcającą do pewnej zabawy. W Internecie możemy znaleźć mnóstwo obrazków, na których coś zostało ukryte. To nie lada sztuka dojrzeć coś, co tak dobrze się schowało! Czy tym razem będzie inaczej? Spróbuj znaleźć nagą kobietę na łące!

Zabawa dla spostrzegawczych

Jörg Düsterwald uwielbia dzielić się swoimi pracami. Na co dzień zajmuje się body paintingiem. Maluje ciała farbami. Każda sesja artysty jest dostarczaniem sporej dawki emocji fanom, którzy za każdym razem są tak samo zachwyceni. Internauci uwielbiają bawić się w szukanie ukrytych osób! Co tym razem przygotował dla nas artysta?

W sieci pojawiła się fotografia przedstawiająca kolorową i bajeczną łąkę. Naszym zadaniem jest znaleźć na niej nagą kobietę.

Wydaje się to za trudne? Pora na małą podpowiedź: na zdjęciu widać jedynie nogi i ręce modelki. Tylko nieliczni będą w stanie ją dostrzec. Trzeba być naprawdę spostrzegawczym i nie zapominać o szczegółach!

Udało ci się? Jeśli tak, to świetnie! Jeśli nie, poniżej możesz znaleźć rozwiązanie zagadki!