in

Sceny rodem z filmu akcji w Jeleniej Górze. Doszło do zderzenia, nagranie poraża.

W ostatnim czasie w Jeleniej Górze miała miejsce bardzo niebezpieczna sytuacja. Doszło tam do pościgu mazdy i BMW. Samochody zderzyły się ze sobą, po czym jeden z kierowców postanowił uciekać.

Porażające nagranie trafiło na kanał STOP CHAM na YouTube. Internauci łapią się za głowę. Coś takiego nie powinno mieć miejsca!

Pościg mazdy i BMW

Na jednej z ulic w Jeleniej Górze miały miejsce sceny rodem z filmu akcji. Kierowca mazdy i kierowca BMW zderzyli się ze sobą po wspólnym pościgu w chwili, gdy kierowca mazdy postanowił zmienić pas ruchu. Nie spostrzegł samochodu, który jechał z dużą prędkością po prawym pasie. To był jednak dopiero początek.

Kierowca nie chciał wziąć bowiem winy na siebie. Oba auta zjechały na stację paliw. Obecny był również świadek. W pewnym momencie mężczyzna ruszył swoją mazdą i uciekał po chodniku, nie zważając na bezpieczeństwo pieszych. Kierowca BMW zaczął go gonić. Co ciekawe, wybrał tę samą trasę.

Chwilę później auta zjechały na drogę. Na tym jednak urywa się nagranie.

„Gdy kierowca BMW szybko do niego podjeżdża, ten zjeżdża na bok, po czym rusza i zaczyna uciekać jadąc chodnikiem. Rozpoczyna się pościg. Oba auta przejeżdżają tuż obok pieszego i po chwili wracają na jezdnie” – napisał autor nagrania.

Jak wynika z opisu zdarzenia, kierowca mazdy zdążył uciec. Pół godziny później natrafił jednak na poszkodowanego i policję. Nagranie przekazano organom ścigania.

Źródło:o2pl