in

20-latek chwali się mamie, w jaki sposób torturuje Ukraińców. Wyciekło wstrząsające nagranie

Co jakiś czas w sieci pojawiają się przechwycone przez Ukraińców rozmowy telefoniczne Rosjan z bliskimi. Jedna z ostatnich przykuła naszą uwagę w sposób szczególny. Możemy w niej usłyszeć młodego mężczyznę chwalącego się mamie, jak torturuje niewinnych ludzi.

Reakcja kobiety po prostu wywołuje ciarki na plecach. Aż ciężko uwierzyć, że miało to miejsce naprawdę!

Rozmowa z mamą

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Nasi sąsiedzi robią wszystko, co w ich mocy, aby bronić swojej ojczyzny. Są niezwykle waleczni i nie zamierzają się poddawać.

Działania Rosjan są niezwykle brutalne i nie brakuje dowodów na to, że niejednokrotnie są oni bardzo zadowoleni z tego, jak traktują Ukraińców.

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) przekazała wstrząsającą rozmowę 20-letniego Konstantina Sołowiowa ze swoją mamą. Młody mężczyzna pochwalił się jej, jak torturuje niewinnych ludzi. Wspomniał, że odcinane są im palce, a także łamane kości. Opowiedział, jak zabił pewnego staruszka.

„Miał zdjęcia w telefonie. Tego starca zabiliśmy pałkami gumowymi. Wyobrażasz sobie, ile to musi być uderzeń, żeby zabić taką zwykłą gumową pałką? Miał mnóstwo urazów wewnętrznych. I tak torturują funkcjonariusze FSB” – ekscytował się 20-latek.

Mężczyzna „nie czuje żadnych wyrzutów sumienia”. Jest dumny z tego, co robi i po powrocie do domu zamierza zacząć torturować także swojego tatę.

„Na ciele mężczyzny można zrobić 21 tzw. róż. 20 palców i członek, za przeproszeniem. Widziałaś, jak się róża rozwija? Tak samo odcina się skórę z mięsem wzdłuż kości. Wszystkie palce, a potem „tam” (…) To jak, zrobimy tacie 21 różyczek, co? Zaczniemy od penisa, a jak nie zrozumie, dołożymy jeszcze pięć palców (…) Pracy i tak nie będzie miał, to rąk mu nie trzeba. Albo najpierw złamiemy palec wskazujący u prawej ręki” – wpadł na pomysł żołnierz.

Reakcja mamy poraża.

„Żeby nie dłubał w nosie?” – zażartowała kobieta, po czym stwierdziła, że „Ukraińcy nie są ludźmi”.

Aż włos się jeży na głowie…

„Przechwycona rozmowa jest kolejnym dowodem ludobójstwa dokonywanego na okupowanym terenie przez wojska rosyjskie. Zbrodnie wojenne popełniane są zarówno na żołnierzach, jak i na ludności cywilnej. Masowe morderstwa, tortury i okrucieństwo to nowa norma dla rosyjskich okupantów. W tym wszystkim rosyjscy żołnierze chętnie dołączają do zawodowców z FSB” – czytamy w opisie nagrania.

Źródła: www.youtube.com, wiadomosci.radiozet.pl