in

Rosyjska telewizja przeszła samą siebie. Aż ciężko uwierzyć, jakie słowa padły na wizji

Informacje pojawiające się w rosyjskiej telewizji sprawiają, że aż włos się jeży na głowie. W ostatnim czasie padły słowa, obok których ciężko przejść obojętnie. Przekazano, że Rosjanie to „ucieleśnienie dobra”.

Wiaczesław Nikonow, deputowany do Dumy Państwowej, mówił w programie:

„We współczesnym świecie jesteśmy ucieleśnieniem sił dobra. To jest metafizyczne starcie sił dobra i zła… Toczymy naprawdę świętą wojnę i musimy wygrać”.

Wstrząsający komentarz działań wojennych

Nikonow to wnuk Wiaczesława Mołotowa – ministra spraw zagranicznych ZSRR w latach 1939-1949, który w nocy z 23 na 24 sierpnia 1939 roku podpisał układ Ribbentrop-Mołotow o nieagresji z Niemcami.

Do sieci trafił fragment wycięty z rosyjskiej telewizji przekazany przez dziennikarkę Julię Davis. Porównanie Rosjan do „ucieleśnienia dobra” sprawiło, że internauci łapią się za głowę.

To nie jedyne szokujące słowa, które padły na temat wojny w ostatnim czasie w rosyjskiej telewizji. Stwierdzono m.in. że Rosja walczy z „infrastrukturą NATO”. Eksperci proponowali w programie zbombardowanie Kijowa, zniszczenie kolei w Ukrainie i sprawienie, by nie było już możliwości następnych wizyt światowych przywódców.

Obejrzyj nagranie poniżej!

źródło: wp.pl