in

Pojmany Rosjanin powiedział to do kamery. Takich słów nikt się nie spodziewał

Trwa 65. dzień ataku Rosji na Ukrainę. Nasi sąsiedzi dzielnie walczą w obronie swojej ojczyzny, jednak póki co nic nie wskazuje na to, że walka niebawem dobiegnie końca.

Do sieci trafiło nagranie przekazane przez ukraińskie wojsko. Możemy na nim usłyszeć rosyjskiego żołnierza, który został pojmany. To, co powiedział do kamery, zdumiało wszystkich.

Wideo, które obiegło sieć

Działania Rosjan w Ukrainie są niezwykle brutalne. Mieszkańcy mają do czynienia z prawdziwym piekłem na ziemi. Jak się okazuje, nie wszyscy rosyjscy żołnierze są po stronie Putina. Nagranie, które w ostatnim czasie trafiło do sieci, jest na to doskonałym przykładem.

Rosjanin, po tym, jak został schwytany przez Ukraińców, powiedział: „Chwała Ukrainie!”. Był wyraźnie zadowolony z tego, że się poddał.

„W tym filmie udostępnionym przez ukraińskie wojsko, schwytany rosyjski żołnierz uśmiecha się i odpowiada na powitanie słowami Zna również kontynuację tego oficjalnego ukraińskiego pozdrowienia wojskowego i dodaje: „chwała bohaterom!” Wygląda na szczęśliwego, że się poddaje” – czytamy.

Internauci chętnie komentowali nagranie. Wielu było zaskoczonych postawą rosyjskiego żołnierza. Inni stwierdzili, że po prostu przeczuwa on klęskę Rosji.

„On wie, że dni Rosji są policzone” – zaznaczył jeden z internautów.

Obejrzyj wideo poniżej!

Źródło: o2.pl