in

11-latek przygarnął bezdomnego psa, by nie czuć się samotnym. Ich przyjaźń łamie serce!

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Każdy zna to powiedzenie, a wielu przekonało się ile w nim prawdy. Chłopiec ze zdjęć nawiązał niezwykłą więź z psem. Ich wspólne zdjęcia rozczulają ludzi na całym świecie.

Rommel Quemenales mieszka w Quezon City na Filipinach. Ma 11 lat.

Maria Kabs spotkała chłopca na ulicy. Głęboko poruszyła ją przyjaźń jaka łączy chłopca z psem. To ona zrobiła zdjęcia i opublikowała je na facebooku.

Rommel opowiedział Marii, że jego rodzice rozstali się. Marzy o tym, by wrócić do szkoły. Tymczasem śpi na ulicy. Opuszczony i samotny ma tylko jedną istotę, która jest towarzyszem w niedoli. Są dla siebie wzajemnym oparciem. To piesek, którego Rommel znalazł i przygarnął.


 
Rommel nazwał swojego przyjaciela Badgy. On wiernie pozostał przy nim. Nie liczy się dla niego, że jego właściciel jest biedny, że nie dał mu prawdziwego domu i schronienia. Przy jego boku nawet na ulicy czuje się kochany, bezpieczny i potrzebny.
 

 
To straszne, że na Filipinach nikt nie troszczy się o bezdomne dzieci i zwierzęta. Miejmy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zaopiekuje się tym dwoma bezbronnymi stworzeniami, które mają tylko siebie.