fot. youtube/Nathanael Matanick
in

Uratowano ją z patologicznej rodziny. Ale to był jedynie początek jej bolesnych przeżyć…

Ten krótki i mocno poruszający film powstał, aby rzucić światło na system opieki zastępczej, który ma wiele dobrych ale także złych aspektów.

Historia przedstawia życie z perspektywy małej dziewczynki, która mieszka z agresywnym ojcem i bezsilną matką. Wszystko zaczyna się, kiedy władze zabierają ją od biologicznych rodziców, oddzielając od rodzeństwa. Dziewczynka jest przekazywana z domu do domu i zaczyna bolesną podróż za odnalezieniem swojej nowej rodziny. Historia ukazuje ból i beznadziejność systemu opieki zastępczej, z którą każdego dnia dzieci z całego świata muszą się zmierzyć i stoczyć psychologiczną walkę, żyjąc z myślą, że są one niechciane.

Film ma 13 minut długości – ale jest warty dosłownie każdej sekundy. Warto zaopatrzyć się w chusteczki przed jego obejrzeniem, bo historia tej dziewczynki mocno chwyta za serce. Ale zapewniamy, że zakończenie przywraca wiarę i daje nadzieję. Jeśli film zrobi na Tobie wrażenie, nie zapomnij się nim podzielić ze swoimi bliskimi na Facebooku! (Napisy możesz włączyć w odtwarzaczu)