in

Ta kotka zareagowała na ciążę w sposób, który rozbawił ludzi z całego świata!

Zima na Grenlandii trwa długo, panuje tam klimat polarny, który jest bardzo trudny dla bezpańskich zwierząt. W mieście Nuuk, stolicy wyspy ratownicy znaleźli bezdomną kotkę i zabrali ją do schroniska.

Dali jej na imię Ulla.

Kotka okazała się wyjątkowo wdzięczna za schronienie i dach nad głową. Przywiązała się do ratowników, tuliła i czuła w schronisku jak w domu. Tuliła się nawet do psów, innych kotów, a nawet do świnek morskich, które mieszkały w schronisku.

Nikt nie spodziewał się, że skrywa mały sekret.

Dopiero kiedy zaczęła intensywnie tyć pojawiły się pierwsze podejrzenia.

„Jeden z wolontariuszy zauważył, że Ulla zrobiła się całkiem spora. Po bliższym przyjrzeniu się, miała grubszy brzuch i dość sztywne sutki.”

Dla potwierdzenia przypuszczeń zabrano ją na badanie usg.
 

Badanie bez cienia wątpliwości pokazało, że Ulla już niedługo będzie mamą.
 

 
Wiadomość o ciąży zaskoczyła jak widać nie tylko ratowników, ale także samą kotkę. Udało się chwycić na zdjęciach przezabawną reakcję Ulli na wieść o ciąży.
 

 
Zdjęcia rozbawiły internautów.
 
„Zdjęcia były tak zabawne, że zdecydowaliśmy się opublikować je w sieci. Kilka godzin później post miał już ponad 900 komentarzy. Dostaliśmy też wiele wiadomości od ludzi, którzy dziękowali nam za nasz wysiłek.”
 
Zabawna reakcja Ulli na ciążę sprawiła, że stała się sławna, a to przyczyniło się do tego, że Ulla znalazła prawdziwy dom.
 
„Od czwartku mieszka w rodzinie zastępczej. Wiemy, że tak naprawdę członkowie tej rodziny chcą zatrzymać Ullę i wszystkie jej dzieci na zawsze.”
 

 
Choć ciąża była dla kociej przyszłej mamy zaskoczeniem, teraz dzielnie przygotowuje się do nowej roli.
 
Bez wątpienia sprawdzi się w niej wspaniale.