in

Ktoś w nocy podrzucił pod ich drzwi pudełko. Gdy je otworzyli, zamarli w pełnym niedowierzania szoku

Ratownicy każdego dnia muszą mierzyć się z przykrym widokiem porzuconych i ledwo żywych zwierząt. Robią, co w ich mocy, aby znalazły one nowy dom. Cały czas nasuwa się jednak pytanie: po co ludziom zwierzęta, skoro się ich pozbywają?

Nowe historie o przemocy wobec zwierząt pojawiają się każdego dnia i mrożą krew w żyłach. Ludzie są zdolni do wszystkiego i bardzo często traktują żywe istoty jak zabawki.

Trzeba pamiętać o tym, że jeśli nie chcemy mieć szczeniaków, warto pomyśleć o kastracji lub sterylizacji. Wciąż słyszy się o tym, że suczki zachodzą w ciążę, a szczeniaki są duszone lub pozostawiane na pastwę losu. W tym przypadku nie było inaczej.

Pakunek zostawiony pod drzwiami

Pracownicy Fundacji Paws and Hooves w Stilwell w stanie Oklahoma zastali pod drzwiami pozostawioną przez kogoś paczkę.

Okazało się, że ktoś zamknął ledwie żyjące szczeniaki i zakleił pudełko taśmą izolacyjną. Było ich aż dziesięć.

Wszystkie pieski miały problem z oddychaniem, były głodne i przerażone. Nikt nie wie, ile tak naprawdę znajdowały się w środku pudełka. Jedno jest pewne – ktoś, kto to zrobił, nie miał serca.

Teraz są już bezpieczne i mają szansę spotkać swojego nowego właściciela. Całe szczęście, każdy przeżył i ma się już dobrze.

Trzeba jednak wysnuć ważny wniosek z tej historii – jeśli nie chcemy mieć szczeniaków, sterylizujmy i kastrujmy swoje pupile!
 
Podziel się tą historią, aby uświadomić innych, że to bardzo ważne!

Źródło: Paws and Hooves Rescue Foundation/Facebook