in

Hakerzy przerwali transmisję meczu w Rosji. W zamian pojawiło się to wideo.

Podczas transmisji ćwierćfinałowego spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Berlin Recycling Volleys a Itas Trentino w rosyjskiej telewizji Start doszło do czegoś, co z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich. Została ona przerwana, a powód może mocno zaskoczyć. Oto, co widzowie zobaczyli w zamian!

Atak Rosji na Ukrainę trwa już dwudziesty drugi dzień. Najeźdźcy każdego dnia dopuszczają się bestialskich działań. Wszyscy mają nadzieję na to, że ten zły sen lada moment się skończy.

Przerwana transmisja

Jak wiadomo, w tym samym czasie w Rosji mnóstwo osób nie ma pojęcia o tym, co tak naprawdę dzieje się w Ukrainie, dlatego tak ważne jest ich uświadamianie.

Spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów było transmitowane w rosyjskiej telewizji, jednak nie wszystko wyszło tak, jak początkowo zakładano. Transmisja została przerwana, a w zamian pojawiły się na ekranach obrazy z Ukrainy – widać było na nich, co tak naprawdę się dzieje i co robią Rosjanie.

Ostatecznie przerwano nadawanie kanału, ponieważ nie dało się tak szybko przywrócić transmisji meczu siatkarskiego.

Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Niektórzy uznali, że to „nieprzyjemne wideo”, a inni dopytywali, czy można spodziewać się przywrócenia transmisji.

„To krępujące oglądać takie nagrania” – czytamy w komentarzach.

sportowefakty.wp.pl