in

Wstrząsająca rozmowa Rosjanina z żoną. „Tylko się zabezpiecz”

Trwa kolejny dzień ataku Rosji na Ukrainę. Rosyjscy żołnierze są niezwykle brutalni – zabijają cywilów i gwałcą kobiety. Jak się okazuje, ich rodziny często także popierają „operację specjalną” Putina i nie mają nic przeciwko cierpieniu niewinnych ludzi.

W ostatnim czasie do sieci wyciekła rozmowa Rosjanina z żoną. Słowa kobiety sprawiają, że aż włos jeży się na głowie. Internauci są w szoku. Nie do wiary, co powiedziała!

Szokująca rozmowa z żoną

Rodziny rosyjskich żołnierzy niejednokrotnie dają im przyzwolenie na to, aby traktowali Ukraińców w bestialski sposób. Dowodem na to jest rozmowa, która w ostatnim czasie została przechwycona przez Służby Bezpieczeństwa Ukrainy.

Na nagraniu możemy usłyszeć, jak żona zaczyna namawiać swojego męża… do gwałtów na ukraińskich kobietach. Podkreśliła przy tym, że jej to nie przeszkadza, ale zaleciła mu zabezpieczanie się.

„Żony rosyjskich agresorów dzwonią do nich i namawiają, by gwałcili mieszkanki Ukrainy. Ten szokujący klip audio odzwierciedla wartości moralne nie tylko okupantów, ale także ich krewnych, z których 80 proc. popiera wojnę w Ukrainie” – czytamy.

Nagranie trafiło do sieci i sprawiło, że internauci mają ciarki na plecach.

„Więc tak, zróbcie to tam. Tam są ukraińskie kobiety. Zgwałćcie je. Tak. Nie mów mi nic, zrozum” – mówi rozbawiona Rosjanka do swojego męża.

„Aha. Więc powinienem [je] zgwałcić i nic ci nie mówić?” – pyta mężczyzna.

„Tak, żebym nic nie wiedziała” – podkreśla kobieta.

„Naprawdę mogę?” – pyta z niedowierzaniem mąż.

„Tak, pozwalam ci. Tylko się zabezpiecz” – zaznacza żona.

„Ok”

Źródła: kobieta.onet.pl