in

Kraków: Nagi mężczyzna chciał wyskoczyć z balkonu. Niewiarygodna akcja strażaków obiegła sieć

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć, jak krakowscy strażacy zapobiegają próbie samobójczej.

Niecodzienna akcja ratunkowa z pewnością zostanie w pamięci Polaków na długo. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy! Internauci nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Mężczyzna chciał wyskoczyć z drugiego piętra

W Krakowie na jednym z osiedli mieszkaniowych pewien mężczyzna chciał odebrać sobie życie, wyskakując przez balkon. Na miejsce niemal od razu przybyła straż pożarna i zaczęła akcję zapobiegającą próbie samobójczej.

Świadek, który widział całe zajście, wszystko nagrał i opublikował na TikToku. Trzeba przyznać, że ta scena wygląda jak wyjęta z jakiegoś filmu.

Na nagraniu widzimy, jak strażacy decydują się opuszczać na linie z dachu bloku. Dzięki temu trafiają na balkon zdesperowanego mężczyzny i uniemożliwiają mu skok, obezwładniając go. Trzeba podkreślić, że mężczyzna był całkowicie nagi!

Internauci przecierali oczy ze zdumienia. To po prostu niewiarygodne. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy osób, które są wyraźnie rozbawione całą sytuacją. Interwencję strażaków nagrodzono brawami. Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

@nikakika95

#crazy#poland#drags #krakow

♬ Crazy – Gnarls Barkley

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl