in

Prezent na 20. rocznicę ślubu – co wybrać?

20 rocznica ślubu jest określana jako porcelanowe gody. Tak długi staż małżeński bez wątpienia zasługuje na wyjątkową celebrację. Otrzymując zaproszenie na przyjęcie z tej okazji warto starannie dobrać prezent, tak, aby był praktyczny, ale jednocześnie wzruszał obdarowaną parę. Przedstawiamy pomysły na wyjątkowe prezenty, które świetnie sprawdzą się na 20. rocznicę ślubu twoich przyjaciół, rodziców, czy krewnych.

Personalizowane ręczniki

Ręczniki bez wątpienia są jednymi z bardziej praktycznych prezentów. Ich szerokie zastosowanie sprawia, że bez wątpienia przydadzą się w każdym domu. Wysokiej jakości ręczniki będą świetnie chłonąć wodę, a ich miękki dotyk będzie przyjemny dla ciała, dzięki czemu obdarowane małżeństwo będzie mogło poczuć się w domu jak w prawdziwym spa. Wybierając ręczniki dla pary, warto dobrać komplet, który nie będzie identyczny, jednak będzie miał wiele wspólnych elementów – świetnym pomysłem są jasne kolory dla kobiety i ciemniejsze dla mężczyzny, z zachowaniem tych samych wzorów i użytych materiałów.

Na ręcznikach wręczanych z okazji 20. rocznicy ślubu warto wykonać personalizowany haft, który sprawi, że ręczniki staną się wyjątkowym i indywidualnym prezentem – mogą to być imiona, data, czy zabawne podpisy. W sklepie Aleupominek.pl znajdą państwo duży wybór ręczników z szeroką możliwością personalizacji.

Indywidualny album

Małżeństwo, które ma za sobą ponad 20 lat wspólnego życia z pewnością stworzyło piękną kolekcję wspomnień. Bez wątpienia fotografie są jednym z najlepszych sposobów na zatrzymanie pięknej chwili i wspólne wracanie do niej w późniejszym czasie.  Dobrym pomysłem jest wręczenie małżeństwu albumu z personalizowaną okładką – taki prezent pozwoli im gromadzić najważniejsze wspólne chwile, tak, aby po latach mogli je wspólnie wspominać.

Jeżeli dobrze znasz parę obchodzącą rocznicę, warto samemu stworzyć taki album – zebrać wspólne zdjęcia zarówno samej pary, jak i wasze wspólne i wręczyć gotowy album parze. Taki prezent z pewnością rozweseli ich i pozwoli powspominać dawne czasy. Analogiczne, może to być ramka ze zdjęciem i personalizowanym grawerunkiem, czy kolaż wielu zdjęć w formie obrazu na ścianę.

Duży wybór wyjątkowych, personalizowanych prezentów na rocznicę ślubu znajdą państwo na stronie aleupominek.pl.