fot.freepik.com
in

Ukrył kamerę w hotelowym pokoju. Doznał szoku, gdy zobaczył na nagraniu co robiła obsługa

Arturo Brunello to mężczyzna, który uznał, że musi podzielić się swoim wstrząsającym odkryciem z innymi. Podczas podróży spotkało go coś bardzo niepokojącego, co wymagało nagłośnienia. Dzięki turyście do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak jeden z pracowników hotelu grzebie w rzeczach gościa i kradnie mu piwo z lodówki.

Wakacje w Meksyku

Dla tego mężczyzny wakacje w Meksyku skończyły się ogromnym zaskoczeniem. Turysta uznał, że dla własnego bezpieczeństwa zostawi włączoną kamerę na laptopie w swoim hotelowym pokoju. Nie spodziewał się jednak, że pracownik obiektu stanie się głównym bohaterem nagrania.

Wideo zostało opublikowane na TikToku. Arturo Brunello apeluje do wszystkich, by trzymali rękę na pulsie.

„Bądźcie bardzo ostrożni”

Widzimy, jak pracownik hotelu wyciąga z lodówki puszkę piwa, po czym zaczyna sprawdzać, co znajduje się w torbach gościa. Nie omija także sejfu i szuflad.

„Bądźcie bardzo ostrożni podczas swoich podróży” – alarmuje zszokowany mężczyzna.

Turysta postanowił zgłosić sprawę na recepcji. Jak się okazuje, pracownik miał zostać zwolniony w trybie natychmiastowym.

Arturo Brunello ma aplikację w swoim laptopie, która wykrywa ruch i nagrywa. Wideo od razu przesyłane jest na dysk w chmurze.

„Właśnie dlatego nie wyjmuję praktycznie nic z walizki i zawsze ją zamykam przed wyjściem” – czytamy w komentarzach pod nagraniem.

„Biorę ze sobą absolutne minimum, żadnej biżuterii i kosztowności. Wszystko wartościowe trzymam zawsze w torebce, którą mam ze sobą” – pisze internautka.

@arturbo86 Our vacation got weird. I won’t be naming the hotel because they handled this situation very well. Just be careful out there and use technology to your advantage. I’m honestly surprised he didn’t see the green light on my webcam. Next time, I will be blacking it out. Again the app is called iSentry. There are others in the app store but this one was able to send me email notifications when it detected motion. 10/10 would recommend. #mexico #resort #cancun #traveltiktok #traveltips #travelhack #catchapredator #caughtoncamera #messedup #busted ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey