fot. facebook
in

Jaka jest pozycja w której najczęściej siedzisz? To mówi o tobie więcej, niż myślisz

Sposób w który siedzimy to nie tylko kwestia naszej wygody, ale również wyrażenie naszych emocji i charakteru. Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, co twój sposób siedzenia mówi o tobie?

Co sposób siedzenia mówi o naszym charakterze?

Spójrz na ilustrację i sprawdź w jaki sposób siedzisz, po czym przeczytaj poniżej, co mówi o Tobie sposób w który siadasz.

A. Nogi rozwarte, złączone kolana, stopy skierowane ku sobie

Jeśli zauważasz, że często siedzisz z złączonymi kolanami, rozwartymi nogami i stopami skierowanymi ku sobie, to może to wskazywać na to, że jesteś osobą wyluzowaną i kreatywną. Twoja głowa pełna jest pomysłów, a Ty świetnie radzisz sobie w towarzystwie różnych ludzi, nie straszne są Ci tłumy.

B. Noga założona na nogę

Często zauważasz, że masz jedną nogę na drugiej? Może to oznaczać, że jesteś osobą opanowaną, pełną klasy oraz elegancką. Nie lubisz konfliktów i starasz się unikać sytuacji, które mogłyby prowadzić do nieporozumień. Jesteś urodzoną dyplomatką, potrafisz wyważyć interesy i rozwiązywać problemy z uśmiechem na twarzy. Również nie masz problemu z zawieraniem nowych znajomości, ludzie cię szanują za twoją przyjazną i opanowaną postawę.

C. Nogi szeroko rozwarte, a stopy złączone

Ta pozycja może wskazywać na to, że jesteś osobą, która często buja w obłokach, lubi marzyć i fantazjować. Kochasz wolność, nie przejmujesz się zbytnio podejmowaniem decyzji i wolisz trzymać się swobody i niezobowiązującej zabawy. Możliwe, że masz w sobie wiele z radosnego dziecka, które nie przejmuje się zbytnio codziennymi obowiązkami.

D. Nogi prostopadle do podłoża

Ta pozycja może oznaczać, że jesteś osobą introwertyczną, która czuje się lepiej w samotności niż w towarzystwie wielu ludzi. Być może wolisz towarzystwo zwierząt niż ludzi i cenisz sobie wolność i spokój, jaki daje ci przebywanie w natury.

E. Nogi złączone i ułożone pod kątem

Ta pozycja może oznaczać, że bardzo zależy Ci na swoim wizerunku i starasz się prezentować jak najlepiej. Potrafisz długo przygotowywać się do spotkań, przywiązujesz bardzo duża uwagę do swojego wyglądu. Zwracasz uwagę na opinie innych i może to czasami ograniczać Cię w działaniu. Możliwe, że zdarza Ci się mówić to, co inni chcą usłyszeć, zamiast tego, co naprawdę masz do powiedzenia.