in

Nastolatki znalazły porzuconą torbę na plaży. Tego co w niej zobaczyły, już nigdy nie wymażą z pamięci

Każdy, będąc na wakacjach, ma w planach odpocząć i wrócić z pięknymi wspomnieniami. Czasem jednak zdarzają się przygody, które na długo zapadają w pamięć, a niekoniecznie są pozytywne. Przekonała się o tym grupa nastolatków, która dokonała przerażającego odkrycia na jednej z plaż.

Porzucona walizka

Grupa nastolatków pojechała na wycieczkę na plażę w Seattle w stanie Waszyngton. Bawili się w randonauting – to zabawa polegająca na generowaniu losowych współrzędnych i udawanie się w te miejsca. Kiedy dotarli do jednego z nich, znaleźli porzuconą walizkę. Z ciekawości zajrzeli do środka, ale to, co zobaczyli, wbiło ich w ziemię.

Dopóki młodzi ludzie nie otworzyli walizki, w żartach mówili do siebie, że być może znajdą tam pieniądze. Prawda okazała się jednak zupełnie inna – a widok po prostu przerażający.

Nastolatkowie natychmiast sięgnęli po telefon i zadzwonili po odpowiednie służby.

Jak podaje „MailOnline”, lokalna policja potwierdziła, że w środku walizki znajdowały się… ludzkie szczątki. W pobliżu walizki odkryto również torbę, w której również znajdowało się martwe ciało. Teraz będą one poddawane badaniom.

Nie jest jasne, czy ktoś porzucił walizkę i torbę na plaży, czy może wyrzuciła ją woda. Nastolatkowie przyznają, że choć śmiali się na nagraniu, była to reakcja spowodowana przerażeniem i szokiem z powodu odkrycia – coś takiego z pewnością zapamiętają do końca życia.

@ughhenry

Something traumatic happened that changed my life checkkkk 😐🥺 @natthecvt ##fyp ##viral ##crime ##murder ##randonautica ##randonauting ##scary ##washington

♬ Creepy, scary, horror, synth, tension – Sound Production Gin