in

Rowerzyści przejeżdżali obok rodzącej krowy. Jeden z nich zrobił coś, na co mało kogo byłoby stać!

Zwykła przejażdżka kilku rowerzystów z północnej Hiszpanii stała się przygodą życia. Przejeżdżając niedaleko pastwiska, kilku mężczyzn zauważyło poród u krowy.

Choć sytuacja wydaje się na pozór zwyczajna, panowie od razu zauważyli, że coś jest nie tak. Przyszła matka nie mogła wydać cielaka. Niewiele myśląc, mężczyźni zdecydowali się ruszyć na pomoc.
Jak okazało się w trakcie zdarzenia, cielę było nieprawidłowo ustawione w łonie krowy, dlatego ta miała problem z wydaniem go na świat. Czynnością mogącą uratować życie dwójki zwierząt było właściwe ustawienie malucha, jeszcze w łonie krowy. Jeden z rowerzystów, niewiele myśląc zdecydował się za wszelką cenę pomóc zwierzęciu, co wiązało się z włożeniem, aż do ramienia, ręki w krowi brzuch. Choć zajęcie to dla wielu ludzi jest obrzydliwe i wiąże się z krwią, łajnem czy dyskomfortem, panowie nie zawahali się ani przez chwilę, dzięki czemu już po niedługim czasie krowa urodziła cielaka.

Ogromne wyrazy szacunku i podziwu, nie tylko od właścicieli stada, ale również zwykłych ludzi, którzy doceniają tak brawurowe i bezinteresowne sytuacje! Zobaczcie na poniższym filmiku całą akcję ratunkową: