in

Wschodzące gwiazdy Youtube’a, Instagrama, Internetu – popularne influencerki w Polsce

Internet daje ogromne możliwości rozmaitym twórcom, a przez to co rusz pojawia się w nim wielu nowych blogerów, youtuberów i instagramerów. Czasem aż ciężko się w tym połapać! Sprawdź, które młode influencerki są obecnie najbardziej na TOPIE. 

Ola Nowak

Internetową karierę Ola Nowak rozpoczynała współpracując z grupą  ABSTRA i zakładając wspólnie z Nadią Długosz kanał na Youtubie BEKSY. Jakiś czas temu influancerka postanowiła zrezygnować jednak z satyrycznych nagrań i opuściła BEKSY. Wóczas założyła swój własny kanał poświęcony modzie, wizażowi i życiu prywatnemu. Obecnie skupia się jednak głównie na prowadzeniu profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 1,6 miliona fanów.

Sylwia Przybysz

Swoją karierę Sylwia Przybysz zaczynała jako piosenkarka, ale dziś większość osób kojarzy ją jako sławną influancerkę. Prywatnie jest ona w związku ze znanymi youtuberem Janem Dąbrowskim, z którym ma dwie córki. Para chętnie dzieli się z fanami swoim codziennym życiem, tworząc rozmaite blogi i publikując liczne rodzinne zdjęcia. Na Instagramie Sylwię obserwuje ją ponad 1,8 miliona osób, na Youtubie 615 tysięcy, a na Tik Toku blisko 526 tysięcy.

Agnieszka Grzelak

Furorę w Internecie robi też Agnieszka Grzelak! Blogerka ma w życiu dwie największe pasje: makijaż i podróże. Z tego powodu założyła na platformie YouTube nie jeden, a dwa kanały. Pierwszy „Agnieszka Grzelak Beauty” poświęcony jest wizażowi i modzie. Natomiast drugi „Agnieszka Grzelak Vlog” zawiera różnorodne relacje z podróży, vlogi z życia codziennego oraz rozmaite filmiki o tematyce rozrywkowej.

Lexy Chaplin

Swoją karierę w Internecie Lexy Chaplin rozpoczynała jako jedna z uczestniczek projektu TEAM X — grupy youtuberów, założonej przez Stuu Burtona. Po burzliwym rozstaniu z zespołem skupiła się jednak na indywidualnej karierze. Pół Amerykanka, pół Polka skradła serca ogromnym poczuciem humoru i pozytywnym usposobieniem. Tworzy materiały na Youtuba, Instagrama i Tik Toka.

Artykuł powstał przy współpracy z redakcją portalu o gwiazdach i modzie – Styl.fm