fot. youtube/ Holly Dolke
in

Osobista trenerka gwarantuje płaski brzuch w tydzień dzięki tym ćwiczeniom: tylko 13 minut dziennie!

Holly Dolke, osobista trenerka, której kanał na YouTube ma już milion obserwujących, opracowała procedurę ćwiczeń, które gwarantują płaski brzuch w ciągu zaledwie jednego tygodnia.

Płaski brzuch w tydzień

Tak, wiemy, że tłuszcz w okolicy brzucha jest najtrudniejszy do zwalczenia i wymaga połączenia zrównoważonej diety, ale według „dziewczyny, która próbowała wszystkiego”, ten intensywny trening gwarantuje niezwykłe wyniki.

Dolke kieruje swoje ćwiczenia do kobiet, które nie mają czasu na siłownię, dlatego są krótkotrwałe i wymagają podstawowego sprzętu. Holly Dolke zaznacza w filmie, że dieta jest bardzo ważna dla uzyskania dobrze stonowanych mięśni brzucha, więc oprócz ćwiczeń zaleca zrównoważoną dietę, aby pożegnać się z tłuszczem.

Na wideo Holly prowadzi intensywny trening brzucha przez około 13 minut i dokładnie przedstawia każdy swój ruch, abyśmy wiedzieli, jak wykonać poprawnie każde ćwiczenie.

Kobieta zastrzega, aby zawsze skonsultować się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem ćwiczeń lub udziałem w jakichkolwiek wyzwaniach treningowych – jeśli to zrobisz, trenujesz z własnej woli. To jest jej osobisty trening i może nie być odpowiedni dla każdego.