in

Mężczyzna zamachnął się nożem na kobietę, ale nie wiedział, że bezdomny pitbull czuwał w pobliżu

Choć sam był w potrzebie, bez domu, towarzysza i jedzenia, nie wahał się stanąć w obronie bezbronnej kobiety, na którą napadnięto na ulicy w Baldwin w stanie Georgia.

Zamachowiec w pewnej chwili wyjął nóż i chciał ugodzić kobietę. Bezdomny pies jednak nie miał zamiaru mu na to pozwolić.

Rzucił się na mężczyznę.

Owszem udało mu się zapobiec zranieniu kobiety, ale otrzymał aż 5 ciosów nożem. Teraz on sam walczył o życie.

Wezwani na miejsce policjanci znaleźli psa w kałuży krwi. Mimo późnej pory znaleźli lecznicę, która zgodziła się ich przyjąć. Nie było czasu do stracenia. Z pitbulla z każdą chwilą uchodziło życie.

Jego sytuacja była dramatyczna. Lekarze go tracili dwukrotnie, ale za każdym razem udawało się przywrócić go do żywych.

Przez wszystkich został nazywany Hero (bohater).
 
Carla Welch, założycielka organizacji Fighting for the Bullys w Knoxville (stan Tennessee) na rzecz pitbulli – dowiedziała się o ogromnym poświęceniu wspaniałego Bohatera.
 
Zorganizowała zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia Hero.
 

 
Kiedy psiak doszedł do siebie został przeznaczony do adopcji. Nie musiał długo czekać na nową rodzinę, choć to nie kobieta, którą uratował. Ona nigdy nie zainteresowała się psem, który ją obronił i doświadczył z tego powodu ogromnego bólu i cierpienia.
 
„Ten biedak miał naprawdę okropne życie. Od teraz cieszy się życiem pełnym wygód i miłości.”– mówi Carla Welch
 
To piękne, że tylu ludzi walczyło o życie i zdrowie małego bohatera. Smutne, że kobieta, którą obronił po prostu go zostawiła.
 

 
Podziel się heroicznym czynem Hero!