in

Był tak ciężko ranny, że planowano go uśpić. Gdy je swój pierwszy ciepły posiłek, aż się serce kraje!

Rudy był jednym z milionów szczeniąt, które co roku trafiają do schronisk. Ale ten pies trafił do schroniska tak zmaltretowany, że informacje o tym uznano za zbyt szokujące dla opinii publicznej.

Posiniaczony, poraniony, złamanie biodra, infekcje oczu i uszu… Jego stan był tak ciężki, że rozważano uśpienie go.

Cudem uratowano go z celi śmierci na zaledwie kilka godzin przed eutanazją. Upomniała się o niego lokalna grupa ratunkowa o nazwie Houston Street Dogs.

Gdy machał ogonem spożywając swój pierwszy przyzwoity posiłek i gdy piszczał z radości otrzymując odrobinę miłości – miłośników zwierząt te sceny przyprawiały o łzy wzruszenia.

Ale długa podróż Rudego do zdrowia jeszcze się nie skończyła. Przez wiele miesięcy poddawano go intensywnemu leczeniu, zastrzykom i lekarstwom, aby uporać się z licznymi dolegliwościami.
 
Otoczony miłością i troską, Rudy zmienił się nie do poznania. Ale pozostał jeden poważny problem. Rudy potrzebował przeszczepu stawu biodrowego. Wielokrotnie łamane biodro spowodowało u niego poważny uraz i ból, które uniemożliwiały mu bieganie, a nawet chodzenie.

Houston Street Dogs rozpoczęło kampanię zbierania funduszy YouCaring na potrzebną operację … a NIESAMOWITE wiadomości są takie, że właśnie udało im się osiągnąć ten cel.
 
Mamy nadzieję, że Rudy szybko zacznie chodzić i biegać z nowym biodrem!
 
Proszę „UDOSTĘPNIJ”, by przekazać tę historię znajomemu i rodzinie!