in

Został oblany klejem i posypany piaskiem przez dzieci. To, co krył pod skorupą, jest nie do opisania

Okrucieństwo wobec zwierząt niestety znane jest na całym świecie. Ta historia pokazuje, że dzieci także bywają okrutne w stosunku do bezbronnych zwierząt.

To niewiarygodne co zrobiła grupka dzieciaków z zakątka Turcji. Znęcali się nad małym pieskiem i imieniu Pascal. Pies został najpierw oblepiony klejem, a następnie rzucano go na ziemię i w błoto. Kiedy „zabawa” im się znudziła, zostawili psa na ulicy.

Na szczęście, na ratunek psu przybyli działacze praw zwierząt. Od razu przystąpili do pomocy psu, który nie tylko wyglądał okropnie, ale miał także wiele urazów od uderzeń o twardy beton.

Co najgorsze, jego sierść była bardzo sztywna i wyglądała jak gruba skorupa. Na poniższym nagraniu możecie przekonać się, jak cierpiał ten pies:

Ludzie, którzy go znaleźli, zabrali go do siebie, aby udzielić psu niezbędnej pomocy. Próbowali najpierw umyć Pascala, aby zmyć z niego klej i piach.
Niestety klej już zasechł i woda nawet nie chciała przedostać się przez skorupę. Podjęli więc próbę ogolenia psa.

Po 3 miesiącach pies zaczynał wracać do siebie. Okazało się, że pod kłębkiem sklejonej sierści znajduje się bardzo uroczy psiak.

Pascal szybko znalazł swój nowy dom. Trafił do dobrej, hiszpańskiej rodziny, która da mu miłość i poczucie bezpieczeństwa.
Nie bądźmy obojętni na okrucieństwo wobec zwierząt. Ta historia pokazuje, że dzieci także mogą okazać się katami! Dobrze, że na świecie są ludzie, którzy zrobią wszystko dla naszych mniejszych braci.