in

Pies biegnie za swoimi właścicielami i błaga, aby go nie porzucali. To nagranie doprowadza do łez!

Jeśli już ktoś zdecyduje się na posiadanie zwierzaka, powinien wziąć za niego pełną odpowiedzialność i nie pozwolić swojemu pupilowi na to, żeby cierpiał i został porzucony. Kupno psa to nie decyzja na parę dni czy miesięcy. To obowiązek na lata. Pamiętajmy o tym, żeby historie takie jak ta zdarzały się nieco rzadziej…

Nie od dziś wiadomo, że psy są bardzo kochanymi i wiernymi zwierzętami. Przywiązują się do człowieka i z pewnością chcą móc liczyć na wzajemność.

Niestety nie zawsze jest to możliwe… bo nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Nie liczą się z tym, że robią krzywdę zwierzęciu.

Tak też było w tym przypadku. Zobaczycie to na poniższym filmiku.

Kiedy ci ludzie porzucili psa, ten pobiegł za nimi, żeby tylko o nim nie zapomnieli. Nie wiedział, czym zawinił i dlaczego nie darzą go już uczuciem. Na filmiku wyraźnie widać, jak pies błaga tych ludzi, żeby go zabrali. Jednak oni nic sobie z tego nie robią…

To się nie mieści w głowie, że do czegoś takiego można dopuścić. Decyzja o posiadaniu psa powinna być decyzją świadomą. Jednak tych ludzi z pewnością to nie obchodzi.
 
Koniecznie zobacz ten filmik i podziel się nim z innymi, żeby przypomnieć, że posiadanie psa to odpowiedzialność, a nie zabawka!