in

Facet adoptuje starego psa. Któregoś dnia w czasie spaceru, zwierzak zatrzymuje się i chce mu coś przekazać.

Piosenka „I Love My Dog” powstała 50 lat temu. Stworzył ją legendarny artysta Yusuf Islam, znany też jako Cat Stevens. To piosenka o najlepszym przyjacielu człowieka i wszystkich niesamowitych cechach, jakie posiadają czworonogi.

Z okazji jubileuszu, autor piosenki pozwolił organizacji PETA, która zajmuje się prawami zwierząt na całym świecie, na wykorzystanie utworu do stworzenia ważnego filmu z przekazem. Film miał pokazać, że adopcja starszych psów jest niezwykłym przeżyciem dla ludzi i zwierząt.

Nagranie przedstawia mężczyznę, który przygarnął ze schroniska starszego psa. Czworonoga i człowieka połączyła miłość od pierwszego wejrzenia.
Ich relacje wciąż się pogłębiały. Wspólne spacery i leżenie przed telewizorem było ulubionym zajęciem obojga. Właściciel i pies stali się nierozłączni.

Pewnego dnia, podczas spaceru pies usiadł na chodniku i nie zamierzał się ruszyć. Spojrzał człowiekowi prosto w oczy.
Właściciel od razu wiedział, co chce mu przekazać pies. Zabrał go do weterynarza i musiał podjąć najtrudniejszą decyzję, z jaką muszą zmagać się właściciele psów.

Morał filmiku i piosenki mówi o tym, że niezależnie od tego, jak długo nasz pies jest z nami, każda chwila jest warta tak pięknej przyjaźni.
Jeśli możesz, przygarnij starszego psa ze schroniska. Takie psy również, o ile nie bardziej, potrzebują miłości i domu, w którym będą czuły się potrzebne i kochane. Nawet jeśli będzie trwało to tylko kilka miesięcy, ten czas może zmienić życie. Psa i człowieka.
 
Udostępnij ten filmik, aby jak najwięcej osób mogło go zobaczyć. Każde udostępnienie to szansa, że chociaż jeden pies ze schroniska znajdzie nowy dom.