in

Pies codziennie sam wsiada do busa i jeździ do parku. Wraca też sam – ma nawet własny bilet na obroży.

Eclipse – to najbardziej niezwykły pasażer, którego możesz spotkać podczas porannej podróży. To znaczy, jeśli jesteś z Seattle. I jeździsz autobusem.

Ta urocza suczka sprawia, że ludzie są szczęśliwsi widząc ją z rana. Jest ulubionym psem Seattle, kochającym autobusy, emanującym szczęściem.

Suczka jest znana z tego, że jest odpowiedzialnym i niezależnym dojrzałym psem, który nie potrzebuje pomocy właściciela, gdy ma ochotę pójść do parku.

„Każdego dnia sama opuszcza swój dom i jedzie autobusem do centrum parku dla psów, gdzie spędza kilka godzin na ćwiczeniach i nawiązaniu przyjaźni, a następnie wraca autobusem do domu”, pisze pewna kobieta z Seattle na Facebooku.

„Ma nawet własną przepustkę autobusową przymocowaną do kołnierza”

„Zaczęło się, gdy jej właściciel, Jeff Young, zbyt długo szykował się do wyjścia na spacer do parku, gdy podjechał autobus, suczka była zniecierpliwiona i sama wsiadła do autobusu. Kierowca autobusu ją rozpoznał i podrzucił do parku dla psów, a później Jeff ją dogonił kolejnym busem. Po kilku kolejnych podróżach Jeff zaczął pozwalał suczce jechać samej, a ona zawsze wraca do domu kilka godzin później.”

Kierowcy autobusów dość dobrze znają już Eclipse. „Suczka sprawia, że się uśmiechają” – pisze Robbie Lauren. „Wielu stałych pasażerów lubi ją widywać każdego dnia i często siada obok niej.”

Źródło fotografii: facebook.com/eclipseaRider