in

Ten pies każdego dnia samotnie jeździ autobusem. Aż ciężko uwierzyć w cel jego codziennej podróży.

Przedstawiamy wam Eclipse – psa, który robi coś naprawdę niewiarygodnego.

Historia tego zwierzaka jest naprawdę zabawna i imponująca.

Eclipse zaczęła jeździć autobusem do parku dla psów kilka lat temu ze swoim właścicielem, Jeffem Youngiem. Razem chodzili do parku, od czasu, kiedy Eclipse była jeszcze młodym szczeniakiem.

Jego pierwsza samotna jazda nastąpiła po tym, jak Young zatrzymał się, by zapalić papierosa i nie zdążył w porę wsiąść do autobusu.

Ku przerażeniu właściciela autobus ruszył bez niego! Jeff pośpieszył za nim, jednak nie zdążył i wsiadł w następny. Na szczęście mądra Eclipse wysiadła na właściwym przystanku i czekała na niego! To niewiarygodne. Sam Jeff zastanawiał się, skąd jego pies wiedział, który przystanek jest tym właściwym?

Od tamtej pory Eclipse jeździła autobusami niemal cały czas. Według Jeffa szczególnie lubi miejsca obok okna, tak aby móc oglądać to, co się dzieje na zewnątrz i podziwiać scenerię.

Ostatecznie doszło do tego, że Jeff ufa Eclipse na tyle, by pozwolić psu jeździć bez niego autobusem – aż do parku dla psów. Teraz może jeździć, kiedy tylko chce!
 
Właściciel Eclipse opisuje ją jako w pewien sposób pokrewną człowiekowi, ponieważ uwielbia komunikować się z innymi pasażerami podczas jazdy autobusem. Jeden z lokalnych DJ-ów zrobił nawet selfie z Eclipse, tylko dlatego, że nie mógł uwierzyć w to, co widział na własne oczy!
 
To przykład naprawdę niezależnego i inteligentnego psa!
 

 
Sami zobaczcie na poniższym wideo. Co zrobilibyście, widząc psa samotnie jadącego w autobusie? Dajcie znać w komentarzu!