in

Ten pies czeka na drodze od ponad 80 dni na swoją właścicielkę. Nie wie jednak, że ona już nigdy nie wróci.

Ludzie z całego świata wprost nie mogą przestać myśleć o lojalności i wierności tego psa. Psa, który już od ponad 80 dni wyczekuje swojej pani, która niestety zginęła w wypadku samochodowym. Pies nie ma pojęcia, że ona już nigdy nie wróci. Więc czeka. Po prostu…

Nieszczęście miało miejsce 21 sierpnia w Hohhot (Chiny). BBC poinformowało, że od tamtego dnia pies czeka w miejscu, w którym ostatnio widział swoją właścicielkę.

Kierowcy jeżdżący tą trasą wprost nie mogą uwierzyć w całą tę historię. Dokarmiają psa i dają mu pić, jednak kiedy ktoś próbuje się do niego zbliżyć, pies nie daje się dotknąć.

Na wideo z dnia 10 listopada widać, jak pies cierpliwie czeka na powrót pani. To wzrusza nas do łez. I wzruszyło także ludzi na całym świecie, którzy udostępniają nagranie.

Takich historii, które pokazują, że pies jest najwierniejszym przyjacielem człowieka jest naprawdę mnóstwo. One utwierdzają nas w tym przekonaniu. Że co by się nie stało, pies wie, przy kim jest jego miejsce.
 
Nie należy o tym zapominać. Psy naprawdę nas kochają i chcą być z nami do końca życia. Bo tam gdzie są ich właściciele, tam jest ich dom. Zobaczcie to niezwykłe nagranie.
 
Jeśli również poruszyła cię ta historia, podziel się nią z bliskimi.