in

Gdy ratownicy ją znaleźli, nie byli w stanie nawet stwierdzić jakiej jest rasy. Jej metamorfoza zaskoczyła wszystkich, których poznała.

Brutalność ludzi wobec zwierząt nigdy nie przestanie zadziwiać. Historia suczki o imieniu Caci rozpoczęła się tragicznie, ale mimo wyrządzonych jej krzywd wciąż potrafi cieszyć się życiem i ufać ludziom.

Caci została znaleziona przez ratowników zwierząt. Suczka była w okropnym stanie. Okrutnie pobita, spuchnięta i w złej kondycji została wyrzucona z domu.

Przez widoczne rany i rozległe obrzęki nie można było nawet stwierdzić jakiej dokładnie jest rasy.

Mimo ogromnego bólu, jakiego doznawała, od razu zaufała swoim opiekunom i pozwoliła zabrać się do samochodu. Została przewieziona do ośrodka pomocy dla zwierząt.

Wyglądało na to, że suczka od razu wiedziała, że ci mili ludzie przybyli na jej pomoc. Cierpliwie znosiła podawanie leków i zastrzyków, co szybko przyniosło efekty. Już po 4 dniach pies zaczął wracać do zdrowia.

Kiedy zeszła jej opuchlizna, a rany lekko się zagoiły, specjaliści przekonali się, że Caci należy do rasy Staffordshire Bull Terrier.

Suczka okazała się być niezwykle wdzięczna i przyjazna. Ratownicy opublikowali na swoim Facebooku historię Caci i dzięki temu bardzo szybko znalazła nowy, kochający dom.

Źródło i fotografie: allcuteallthetime.com