in

Pierwszego tańca w takim stylu jeszcze nie było! Goście weselni oniemieli z zachwytu.

Zazwyczaj na początku imprezy weselnej mamy przyjemność zobaczyć niezwykły taniec – pierwszy taniec ślubny.

Para młoda zawsze chce wypaść jak najlepiej, dlatego uczęszcza na lekcje tańca, wymyśla ciekawą choreografię i poświęca naprawdę mnóstwo czasu, żeby zatańczyć, skupiając na sobie wzrok wszystkich gości. Tak było również, jeśli chodzi o tę parę. Ten taniec ślubny jest naprawdę wyjątkowy!

Filmik przedstawiający pierwszy taniec pary młodej zamieszczono na YouTube. Ich przygotowania do tej chwili były naprawdę owocne!

Choreografia i to, jaką piosenkę do niej wybrali sprawiło, że wręcz nie można wyjść z zachwytu! Wystąpienie zostało nagrodzone wielkimi brawami przez wzruszonych gości, a nagranie odtworzono już niemal pół miliona razy. To, jak bardzo występ się podobał, potwierdzają również pozytywne komentarze:

,,Nareszcie znalazła się para, która umie tańczyć i nie ma wymuszonego układu. Widać po nich, że mają umiejętności. Bez nich takie tańce wyglądają sztucznie. Brawo!”
 
,,Nie mogę przestać się uśmiechać, kiedy na Was patrzę! Wspaniale.”
 
,,Rewelacyjnie!”
 
,,Wspaniałe! To chyba najlepszy pierwszy taniec, jaki kiedykolwiek widziałam.”
 
Koniecznie obejrzyj ten cudowny taniec państwa młodych w stylu lat 80. do piosenki Chris Norman & Suzi Quatro, „Stumblin’ In”:
 


Źródło: youtube.com, kobieta.onet.pl | Fotografie: youtube.com