in

Ukraińcy stworzyli parodię parady w Moskwie. Nagranie podbija sieć.

Dzień Zwycięstwa jest jednym z najważniejszych dla Rosjan świąt. Ukraińcy postanowili wyśmiać paradę, która odbywa się co roku na Placu Czerwonym w Moskwie i pokazać, jak powinna ona wyglądać.

„Nie pozwolimy nikomu anektować naszego zwycięstwa. Walczymy o wolność naszych dzieci i dlatego zwyciężymy.” – powiedział sam Wołodymyr Zełenski.

Ukraina wyśmiewa Dzień Zwycięstwa

Władimir Putin wykorzystuje święto w celach propagandowych. Jego dzisiejsze przemówienie było pełne kłamstw. Ukraińcy nie mogli nie skomentować tego, co dzieje się teraz w Rosji. Pokazali, co tak naprawdę o tym sądzą.

Na Twitterze pojawiło się nagranie z parodią podniosłej parady w Moskwie. Możemy na nim zobaczyć, jak bojowe wozy piechoty poruszają się po Placu Czerwonym, jednak na ich kadłubach można zauważyć coś, co nie powinno się tam znajdować, a mianowicie pralki i lodówki.

Na wideo widzimy również śmigłowce, które zajmują się transportem sprzętów domowych.

Regularnie możemy usłyszeć o tym, jak rosyjscy żołnierze plądrują domy Ukraińców i wywożą łupy do swoich rodzin, chwaląc się przy tym zdobyczami. Niewątpliwie było to inspiracją do stworzenia tej parodii.

Nagranie w momencie odbiło się głośnym echem w sieci. Możesz obejrzeć je poniżej!