in

Nowa mistrzyni parkowania. „Pani z Mercedesa” podbija sieć.

Nie od dziś wiadomo, że parkować nie każdy potrafi. Co jakiś czas można spotkać prawdziwych mistrzów, których wyczyny sprawiają, że ma się ochotę złapać za głowę. Tak też było w tym przypadku.

Pewna kobieta chciała zaparkować swojego mercedesa, jednak nie zrobiła tego tak, jak wszyscy inni. Zamiast zająć jedno miejsce parkingowe, zajęła od razu… trzy! Jednocześnie była oburzona tym, jak postępują inni kierowcy. Nagranie trafiło do sieci i w momencie podbiło serca internautów.

Mistrzyni parkowania

„Pani z Mercedesa” z pewnością nie spodziewała się, że będzie o niej tak głośno. Kobieta uznała, że skorzysta z wolnych miejsc i zajmie trzy, zapominając o tym, że może są inni kierowcy, którzy również chcieliby zaparkować swoje auto.

Jeden z kierowców nagrał zachowanie kobiety dzięki kamerce samochodowej. Możemy na nim zobaczyć, jak zatrzymuje się na miejscu częściowo zajętym przez „Panią z Mercedesa” i załatwia swoje sprawy w samochodzie.

Po pewnej chwili widzimy, że kobieta wraca do swojego auta, ale nie jest w stanie dostać się do drzwi. Zaczyna awanturować się i obwiniać innych o swój problem. Jeden z kierowców stwierdził, że tak właśnie jest, jak parkuje się na trzech miejscach, a nie na jednym. Kobieta po tych słowach wybuchła.

„Sp******j tym śmietnikiem” – wysyczała.

Nagranie, które można obejrzeć poniżej, mówi samo za siebie!