fot. youtube/ Maison Mirabeau
in

Otwieranie wina w 5 sekund bez użycia korkociągu – Tym trikiem zrobisz furorę wśród znajomych!

Wyobraź sobie, że jesteś na randce ze swoją miłością życia, pyszna kolacja, świeczki wprowadzające was w romantyczny nastrój i butelka waszego ulubionego wina na rozluźnienie atmosfery… Brzmi świetnie prawda? Jednak na drodze staje ci nie lada przeszkoda, która może zniweczyć twoje plany na dalszą część tego przyjemnego wieczoru…zgubiłeś korkociąg!

Co w takim przypadku? Możesz próbować, ratować się widelcem, śrubokrętem, lub wpychać korek do środka. Jednak twoje próby będą wyglądać śmiesznie w oczach twojej drugiej połówki, a widok jak męczysz się z jedną butelką przez pół godziny może zepsuć przyjemną atmosferę. Nie wspominając już o smętnie pływających kawałkach korka w waszym ulubionym, drogim winie… to już gwóźdź do trumny. Sytuacja z góry przegrana? Okazuje się, że niekoniecznie!

Pewien mężczyzna postanowił podzielić się z innymi swoim świetnym sposobem, jak poradzić sobie w takim momencie. Możesz łatwo otworzyć wino dzięki swojemu…butowi! To nie żarty! Potrzebny ci będzie tylko but, kawałek ściany i wino będzie otwarte w 5 sekund!

Zastanawiasz się w jaki sposób? Zobacz filmik, na którym mężczyzna demonstruje swoją sprytną sztuczkę. Teraz już zawsze poradzisz sobie bez korkociągu!