in

Atak Rosji na Polskę? Mieszkańcy Moskwy udzielili szokujących odpowiedzi

W Moskwie zadano pytanie, czy Rosja powinna zaatakować Polskę po zdobyciu Ukrainy. Wiele odpowiedzi mieszkańców miasta opierało się na propagandzie rządu. Jednak pojawiły się także osoby, które uważają, że wojna nie jest potrzebna.

„Czy po zakończeniu specjalnej operacji wojskowej w Ukrainie powinniśmy rozpocząć nową operację w Polsce?” – pytał 26 lutego dziennikarz Daniil Orain z kanału „1420” na YouTube.

Oto odpowiedzi mieszkańców Rosji!

Rosja powinna zaatakować Polskę?

Wojna na Ukrainie trwa nadal i każdy kolejny dzień przynosi ze sobą ogrom cierpienia i bólu. Sytuacja ta dotyka nie tylko bezpośrednio zaangażowane strony konfliktu, ale również ludność cywilną, która często staje się ofiarą działań wojennych. W głowach ludzi pojawiają się liczne pytania, między innymi o to, kiedy skończy się wojna oraz czy Rosja zdecyduje się zaatakować kolejne kraje.

Dziennikarz Daniil Orain, znany z kanału „1420” na YouTube, postanowił zapytać Rosjan o to, czy Putin powinien rozpocząć nową operację, tym razem w Polsce? Odpowiedzi mieszkańców Moskwy są zaskakujące.

„Jesteśmy pokojowym państwem. Jeśli nie będą się zakradać i organizować ataków, nie zrobimy tego” – stwierdza pewien starszy mężczyzna.

„Dopóki ich wszystkich nie wykończymy, nie możemy zakończyć specjalnej operacji. Dopóki nie skończymy z nazistami” – uważa z kolei mieszkanka Larisa.

I dodaje:

„Musimy ich powstrzymywać co 100 lat. Potem, na jakiś czas, stają się bardziej lojalni i mądrzejsi. A potem wracają i będą wracać, bo zazdroszczą Rosji”.

Nie tylko ona ma takie zdanie…

„Polacy powinni być pokonani bardzo dawno temu, gdyby tak się stało, już by nam nie przeszkadzali” – przyznaje inna mieszkanka Moskwy.

„Przeszkadzali nam już w trakcie II wojny światowej, chcieli zagrabić nasze tereny. […] Nie mogą nas znieść, nienawidzą nas – podkreślała kolejna mieszkanka Moskwy, dodając w niecenzuralnych słowach, co powinno się stać z Polakami. Dodała również, że „Polska powinna być rosyjska, bo wtedy nie wciskałaby nosa w nie swoje sprawy”. „Polska powinna być zaanektowana jak Krym, a Ukraińcy powinni zostać unicestwieni”

Poniżej możecie obejrzeć całe nagranie na Youtube:

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!