in

Nastolatek nagrał, jak oblewa kota wrzątkiem. Udostępnił filmik, jednak szybko tego pożałował.

Koty należą do wspaniałych zwierząt domowych. Są niezwykle wrażliwe i czułe. Dlatego bardzo boli nas, że są ludzie, którzy je krzywdzą.

Aż trudno wyobrazić sobie tę sytuację. Niestety wydarzyła się ona naprawdę – nastolatek, Leon Teague nagrywa chwilę, w której oblewa swojego kota wrzątkiem!

Ten biedny kotek nie spodziewał się, że może przydarzyć mu się coś tak okropnego ze strony jednego z domowników. Po chwili nie mógł wytrzymać z potwornego bólu.

Leon nagrał całą sytuację, która widocznie wydawała mu się być bardzo zabawna i godna udostępnienia szerszemu gronu, a mianowicie użytkownikom Facebooka.

Prędko pożałował swojego czynu. Ci, którzy obejrzeli wideo, zgłosili to na policję. Chłopak został oskarżony o przemoc wobec zwierzęcia, podał amerykański Chicago Sun Times.

Poszukiwania chłopaka nie trwały długo i w krótkim czasie skazano go na 3 lata więzienia. Miłośnicy zwierząt jednoznacznie potwierdzili, że jak najbardziej na nią zasłużył. Kota także odnaleziono. Otrzymał imię Driver i oczywiście – pomoc medyczną. Wszystko dzięki pracownikom Felines & Canines.
 
Driver poznał swoją nową rodzinę, która z pewnością ofiaruje mu miłość i co najważniejsze – poczucie bezpieczeństwa, którego po takim przejściu najbardziej potrzebuje.
 
Ciężko nie wyjść z równowagi, kiedy człowiek dowiaduje się o tak bestialskich zachowaniach wobec niewinnych zwierząt. Jednak mimo wszystko, odetchnęliśmy z ulgą – ta historia skończyła się szczęśliwie.
 
Udostępnij ten post, aby każdy miał świadomość o tym, że przemoc wobec zwierząt nadal jest na porządku dziennym. Trzeba z tym raz na zawsze skończyć!