fot. tiktok/duminciucbogdanfilms
in

Czekali z fotografem na idealne ujęcie. Wtedy pojawiła się ona i zniszczyła wszystko w sekundę

Pamiątkowa sesja zdjęciowa to bardzo istotny element planów przyszłego małżeństwa. Para chce mieć piękną pamiątkę, która będzie zapierała dech w piersiach. Rzeczywistość jednak rzadko idzie w parze z naszymi wyobrażeniami. Przekonał się o tym na własnej skórze fotograf ślubny.

To miało być perfekcyjne zdjęcie. Co mogło pójść nie tak? Ktoś niespodziewanie pojawił się w kadrze…

Nieudane zdjęcie

Przyszli małżonkowie często wybierają sobie miejsce, które według nich byłoby idealne do stworzenia niezwykłej pamiątki. Ta para młoda wymarzyła sobie zdjęcia z… samolotem w tle. W tym celu udała się razem z fotografem nad wodę na Korfu.

Fotograf ślubny postanowił podzielić się na TikToku swoją historią. Zadanie, które dostał od pary młodej, było niezwykle trudne. Musiał poczekać na odpowiednią chwilę i uchwycić maszynę. Wszystko poszłoby zgodnie z planem, gdyby nie… kobieta spacerująca z psem.

„Karen postanowiła zniszczyć to ujęcie” – czytamy w opisie na nagraniu fotografa.

Samolot, który pojawił się w tle, wyglądał spektakularnie. Zdjęcie mogło być naprawdę udane…

@duminciucbogdanfilms Wedding in Corfu 😩✈️ #karen #ruinedshot #weddingvideographer #corfu ♬ Oh No (Instrumental) – Kreepa

Pod wideo fotografa na TikToku pojawiła się lawina komentarzy.

„Ta pani dokładnie wiedziała, co robi” – czytamy.

„Denerwują mnie ludzie, którzy nie są w stanie poczekać sekundy, aby nie zepsuć zdjęcia. To szalone!” – pisze ktoś inny.

Znaleźli się też tacy, którzy stwierdzili, że fotograf i para młoda nie powinni się dziwić – sesję przeprowadzano w miejscu publicznym.

A Wy? Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu.