in

Wskoczyła na trumnę ukochanego. To, co zaczęła wyprawiać na oczach żałobników, nie mieści się w głowie

Pogrzeb kogoś bliskiego zawsze jest bardzo trudnym przeżyciem. Musimy pogodzić się z tym, że pewnej osoby już nie zobaczymy, choćbyśmy bardzo tego chcieli i nie wypowiemy do niej już żadnych słów. Towarzyszą temu negatywne, skrajne emocje, jednak jak się okazuje, nie wszyscy potrafią się przy tym opanować. Podczas jednego z pogrzebów doszło do złamania powszechnie przyjętych zasad.

W jednym z ekwadorskich miast odbył się pogrzeb, który był inny niż wszystkie. Wszystko za sprawą kobiety chcącej pożegnać swojego ukochanego. Nikt nie spodziewał się, że zrobi coś takiego. Niektórzy są zniesmaczeni tym, co się stało i gdyby wiedzieli, że będą dziać się takie sceny, z pewnością woleliby nie przyjść. Inni po prostu zaczęli się śmiać.

Pogrzeb hitem w sieci

Tego pogrzebu nie zapomną zarówno sami żałobnicy, jak i internauci – nagranie trafiło do sieci i natychmiast przyciągnęło uwagę każdego. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Ukochana postanowiła pożegnać mężczyznę w bardzo nietypowy sposób.

Pogrzeb miał miejsce w miejscowości Manta w prowincji Manabo w Ekwadorze. 38-letni handlarz wziął udział w ulicznej strzelaninie i nie przeżył. Żałobnicy tłumnie zgromadzili się przy jego grobie, ale nie spodziewali się, że jego ukochana w jasnych dżinsach i krótkiej czarnej koszulce wskoczy do trumny i zacznie tańczyć, a jej ruchy będą tak prowokacyjne. Widzimy, jak kobieta rusza pośladkami i kilka razy nachyla się nad zmarłym, aby pocałować szybę, która go osłania.

Nie ma wątpliwości, że pogrzeb nie jest miejscem odpowiednim na tego typu sceny. Internauci nie szczędzą dosadnych komentarzy:

„2000 lat rozwoju zachodniej cywilizacji wymazane do poziomu tubylczego barbarzyństwa… obrzydliwe” – czytamy na Twitterze.

Nie zabrakło również komentarzy z lekkim przymrużeniem oka:

„Jeśli twoja dziewczyna nie zrobi tego na twoim pogrzebie, czy to naprawdę twoja dziewczyna?”

Zobaczcie nagranie poniżej:

Źródło: Fakt