fot.tiktok/ladbible
in

Chciał dać „żółwika” królowi Karolowi III. Reakcja monarchy podbija sieć.

Nagranie z królem Karolem III w roli głównej w momencie stało się prawdziwym hitem TikToka. To, co zrobił monarcha, wywołało uśmiech na twarzach internautów.

Pewien Brytyjczyk postanowił dać mu „żółwika”. Reakcja władcy rozkłada na łopatki.

Nietypowe powitanie

Cała Wielka Brytania jest pogrążona w żałobie po śmierci królowej Elżbiety II. Członkowie rodziny królewskiej pojawiają się w miejscach publicznych i zbierają kondolencje od mieszkańców.

Zazwyczaj Brytyjczycy składają je, podając rękę. Pewien mężczyzna postanowił jednak przywitać się z monarchą „żółwikiem”. Król Karol III odłożył na bok restrykcyjne zasady zachowania i odwzajemnił gest z uśmiechem na twarzy. Wszystko się nagrało. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał!

Wideo trafiło do sieci i zostało wyświetlone już przez miliony użytkowników TikToka. Dzięki nagraniu możemy przypuszczać, że nowy władca będzie monarchą mającym poczucie humoru i dystans do siebie.

Parę miesięcy temu miała miejsce podobna sytuacja, podczas której Karol III został zaczepiony przez Brytyjczyka. W zabawny sposób odpowiedział wtedy na zaczepkę, która dotyczyła wyjścia na piwo.

Obejrzyj to niezwykłe nagranie poniżej!

@ladbible ‘Yes Chezza’ 🤣 #Ladbible #fyp #foryoupage #kingcharles ♬ original sound – LADbible

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!