in

Klientka myślała, że nikt nie widzi i zrobiła w sklepie coś ohydnego. Wszystko nagrał monitoring

Jakiś czas temu doszło do absurdalnej sytuacji, która z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Pracownicy sklepu spożywczego w Krasnodarze w Rosji przecierali oczy ze zdumienia, widząc co robiła jedna z klientek. Wszystko zarejestrowały kamery z monitoringu.

Nietypowa kradzież

5 października około godziny 17, w jednym ze sklepów spożywczych doszło do kradzieży. Klientka myślała, że nikt tego nie zauważy i zaczęła chować produkty do… majtek.

Być może nawet nikt by się nie zorientował, gdyby nie sklepowy monitoring. Aż ciężko uwierzyć, że kobieta była zdolna do czegoś takiego. Prawdopodobnie nie robiła tego pierwszy raz.

„Prosimy o wystawienie takich podludzi na widok publiczny. Nie ma słów na takie zachowanie, tylko wstyd. Zdrowi ludzie, ale po co pracować, lepiej schować kiełbasę i mydło w majtkach” – poinformowali wstrząśnięci pracownicy sklepu.

Ta klientka to nie jedyny taki sprytny złodziej w Krasnodarze. Ostatnio pewien mężczyzna ukradł ze sklepu elektronicznego trzy telewizory i zrobił to tak, że nikt go nie zauważył!

Podziel się tą niesamowitą historią ze swoimi znajomymi!