fot. cbsnews
in

Chciał Jaguara na urodziny. Nie do wiary, co zrobił, gdy rodzice kupili mu BMW

Młody mężczyzna z Indii chciał dostać jaguara na prezent urodzinowy. Zamiast tego rodzice kupili mu BMW, ponieważ Jaguar był o wiele droższy. Reakcja 22-latka jest szokująca.

Nietrafiony prezent

Akash, 22-letni mężczyzna z Indii, był bardzo rozczarowany, gdy jego rodzice kupili mu BMW zamiast jaguara, którego chciał dostać jako prezent urodzinowy. Wpadł w szał i wepchnął samochód do rzeki. Nie miał pojęcia, że jego decyzja będzie miała tak poważne konsekwencje, ale po chwili zrozumiał swój błąd i pożałował swojej decyzji, uświadamiając sobie, że właśnie zatopił 50 000 tys. dolarów w rzece.

Nie wiadomo, czy rodzice Akasha faktycznie rozpieszczali go, ale jego reakcja pokazuje, że brakło mu zarówno rozsądku, jak i szacunku dla innych i ich własności. Zapewne po tym incydencie rodzice zmienią całkowicie swoje nastawienie do swojego syna i już raczej na swoje wymarzone auto, będzie musiał zarobić sam.

Warto pamiętać, że nie zawsze dostaniemy to, czego chcemy, a konieczność zaakceptowania tego faktu jest częścią dorosłego życia.