in

Pracowniczka stołówki zostaje pilnie wezwana do szkoły. Nie miała pojęcia, jaka niespodzianka ją czeka.

„Secret Santa” to prawdziwa osoba, która chce pozostać anonimowa i chce pomóc jak największej liczbie osób. Podzieliła się już prezentami sięgającymi nawet 250 000 USD.

Kolejnym szczęśliwcem jest Cheryl Stewart, kobieta pracująca w liceum Treton na stołówce. Szkoła była zaangażowana w przygotowywanie dla niej tej niespodzianki.

Dyrektor szkoły zadzwonił do niej i powiedział, że musi pilnie przyjechać na jedną zmianę, a tak naprawdę chciał jej przekazać klucze do nowego samochodu. Cheryl kompletnie nie spodziewała się, co się stanie. Była w szoku i nie mogła powstrzymać łez, gdy dowiedziała się co jest grane.

Kobieta przeżyła ostatnimi czasy bardzo trudne chwile w swoim życiu. Jej mąż jest obecnie bezrobotny, ponieważ ma raka i tocznia. Ponadto jej samochód się zepsuł i musiała pożyczyć samochód od krewnego, aby dostać się do pracy.

Oprócz pracy w szkole robiła wszystko, co mogła, aby pomóc swojej rodzinie. Ona sama przeżyła raka i ma zaplanowane operacje podczas świąt Bożego Narodzenia, ponieważ nie może sobie pozwolić na dni wolne i dlatego z jej zdrowiem jest coraz gorzej.

Ta kobieta naprawdę zasłużyła sobie na ten prezent. Aby zobaczyć wzruszającą reakcję Cheryl i dowiedzieć się więcej o jej historii, obejrzyj wideo poniżej.