in

Był zachwycony, że jego Golden retriever urodzi szczeniaki. Ale takiego obrotu spraw się nie spodziewał

Rosie to suczka rasy Golden retriever. Jest wesołą i serdeczną dziewczyną, ulubienicą Johna i Katie Black, którzy zabrali ją ze schroniska.

Para pracuje w schronisku i klinice w Karolinie Północnej, która pomaga bezdomnym zwierzętom. Kiedy Rosie do nich dotarła, para natychmiast zabrała ją do domu.

A kiedy okazało się, że zwierzę było w ciąży, para jeszcze bardziej się ucieszyła. John i Katie zadbali o przyszłą matkę, tworząc dla niej najbardziej komfortowe warunki życia.

A kiedy świat zobaczył pierwszego szczeniaka, właściciele byli jednocześnie zszokowani i zaskoczeni. W końcu wcale nie wyglądał jak jego matka. Ale on nie był jedynym zaskoczeniem, na świat przychodziły kolejne szczeniaki i żaden z nich nie przypominał swojej mamy.

Czworo szczeniaków było czarno-białych i bardziej przypominało małe cielęta niż Goldeny. Ale co najważniejsze, wszyscy urodzili się zdrowi.

 
Jak się później okazało, takie sytuacje zdarzają się, jeśli suka nie jest rasowa. Ponieważ mieszane geny mogą prowadzić do tego, że potomstwo będzie miało zupełnie inne kolory.

Fotografie specjalnych szczeniąt szybko rozprzestrzeniły się po całym świecie, podczas gdy John i Katie szukali dla nich troskliwych właścicieli.