in

W cyrku rozegrał się prawdziwy horror. Na wszystko patrzyły przerażone dzieci.

W sobotę podczas przedstawienia w cyrku w mieście Orzeł w Rosji doszło do czegoś, co w momencie wywołało prawdziwą burzę w sieci. Asystentka tresera została zaatakowana przez niedźwiedzia.

Kobieta trafiła do szpitala razem z dwoma innymi pracownikami cyrku, którzy pomagali jej w obezwładnieniu zwierzęcia.

Horror w rosyjskim cyrku

Wszystko miało miejsce w sobotni wieczór podczas występu. Niedźwiedź niespodziewanie zaatakował asystentkę trenera. Całe zajście zostało nagrane i trafiło do sieci na portal „Orłowski Meridian”. Internauci łapią się za głowę.

Na filmiku możemy zobaczyć, jak kobieta podchodzi do zwierzęcia, a chwilę później zostaje powalona na ziemię. Dwóch mężczyzn próbowało odciągnąć zwierzę od asystentki, aby nie stała jej się żadna większa krzywda. Co najgorsze, jak można zauważyć na nagraniu, między publicznością a areną nie było żadnej bariery.

„Gdyby niedźwiedź rzucił się na publiczność, wszystko mogłoby się skończyć znacznie gorzej” — komentuje jeden ze świadków.

Kolega treserki starał się za wszelką cenę poskromić niedźwiedzia batem, ale zwierzę nic sobie z niego nie robiło. Jak przekazuje agencja Ria-Novosti, ranną kobietę przetransportowano do szpitala. Była w ciąży.

Rzeczniczka komitetu śledczego w obwodzie orłowskim poinformowała, że kobiecie „nie stało się nic poważnego”. Bardziej ranny okazał się inny pracownik cyrku, który obezwładniał zwierzę. Policja zajmuje się tą sprawą razem z prokuraturą.