fot. tiktok
in

Nie zamierzała dopłacać za bagaż w samolocie. Jej trik podbił już całą sieć

Podróżowanie samolotem zawsze wiąże się z licznymi wyzwaniami, a jednym z nich jest uniknięcie ponoszenia dodatkowych kosztów za nadbagaż. Niestety, wiele linii lotniczych, w tym Ryanair, nakłada surowe wymagania dotyczące wymiarów bagażu podręcznego, co sprawia, że podróżni muszą być bardzo ostrożni w swoich wyborach.

Jednakże, jedna z podróżnych na lotnisku w Katowicach odkryła sposób, który pomógł jej uniknąć dodatkowych opłat. Filmik, na którym prezentuje swój pomysł, stał się hitem w internecie, choć oceny dotyczące jego skuteczności są różne.

Jak nie płacić więcej? Ta kobieta ma sposób!

Kreatywne podejście pewnej kobiety zwróciło uwagę innych podróżnych i stało się inspiracją dla wielu, którzy starają się unikać dodatkowych kosztów związanych z bagażem podręcznym.

Co zrobiła kobieta? Postanowiła ubrać się „na cebulkę”.

Zdeterminowana podróżniczka ubrała na siebie aż osiem warstw ubrań, aby być gotową na różne sytuacje.

Nie tylko styl, ale także praktyczność były tu priorytetem. Pasażerka zadbała o ochronę swojej głowy, nie zapominając o nakryciu jej. Założyła czapkę, a na czapkę – kask.

@beksinthecity We were certainly not paying £50 when it actually DID fit in the bag 🥲😅 #ryanair #poland #travelhacks ♬ The Home Depot Beat – The Home Depot

Większość internautów doceniła pomysłowość kobiety.

„Kocham to.” – czytamy.

Znaleźli się też tacy, którzy skrytykowali jej zachowanie.

„Wiem, że zabrzmię złośliwie, ale niektórzy ludzie, którzy to robią, przegrzewają się w samolocie i zmuszają pilota do awaryjnego lądowania” – pisze internauta.

A Ty? Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!