in ,

Horror na jednym z polskich osiedli. Mieszkańcy nagrali, co robił sąsiad

Mieszkańcy osiedla przy ul. Kościuszki we Wrześni doświadczyli przeżyć niczym z horroru. Jeden z mieszkańców postanowił nękać swoich sąsiadów w nietypowy sposób. Jak podaje lokalny portal wrzesnia.info.pl, był to tak poważny problem, że jedna z rodzin zdecydowała się zamontować wizjer z kamerą w swoich drzwiach.

Nękający sąsiad

Mieszkańcy byli świadkami przerażających scen, jakie rozgrywały się przed ich drzwiami. Jak możemy zobaczyć na nagraniach, zamaskowany mężczyzna pojawiał się przed drzwiami z młotkiem lub długą pałką, a następnie uderzał narzędziem w drzwi.

Portal wrzesnia.info.pl ustalił, że mężczyzna groził sąsiadom, pisał na drzwiach, że ich zabije, a także zachowywał się agresywnie, przebijał opony w samochodach, wyskakiwał do nich z nożem i rzucał przedmiotami w ich okna.

„Mężczyzna atakował nas nożem, wypisywał na drzwiach groźby śmierci, rzucał butelkami czy cegłami w okna, niszczył samochody” – wyliczają mieszkańcy cytowani przez portal wrzesnia.info.pl.

Dramat trwał aż trzy lata, a sprawcą okazał się być Daniel P., który był już wcześniej karany i został skazany na rok pozbawienia wolności.

Źródło:wrzesnia.info.pl